Hüpoteeklaen

Hüpoteeklaen

Paindlik kinnisvaraga tagatud laen sobib pikaajaliste investeeringute või käibevahendite finantseerimiseks nii alustavale kui ka olulist ärikasvu ootavale ettevõttele.
  • Laenu tagamiseks sobib hoonestatud kinnisvara või hoonestamata maa
  • Sobib hästi ka alustavale ettevõttele
25 000 €1 000 000 €
k
3 k144 k
%
Igakuine tagasimakse1364,38 €
82 612,85 € tagasimakse kokku
750,00 € lepingutasu

EELISED Paindlik laen uuteks projektideks, ettevõtlusega alustamiseks või käibe kasvatamiseks

Sobib ka alustavale ettevõttele
Sul ei ole vaja oodata kuni käive kasvab stabiilselt kõrgele tasemele või kuni täitub 2-aastase tegevusajaloo nõue. Hea projekt saab kiire vastuse laenutaotlusele.
Paindlik laenugraafik
Laenu võid tagastada kuni 12-aastase maksegraafiku alusel või tasuda kuni 2 aasta jooksul igakuiselt ainult intressimakseid ja tagastada laenu viimase maksega.
Kiire protsess
Hüpoteeklaenu saad mugavalt taotleda veebis. Laenutaotlusele vastame tööpäevadel 24 tunni jooksul. Igapäevast arveldamist jätkad olemasolevas kodupangas.

TINGIMUSED Tutvu hüpoteeklaenu tingimustega

Hüpoteeklaen
Laenusumma
Alates 25 000 € kuni 1 000 000 €
Periood
3 kuud kuni 12 aastat
Intressimäär
Alates 3,5% + 6 kuu euribor
Tagatis
Laenu tagamiseks sobib hoonestatud kinnisvara või hoonestamata maa. Hoonestatud kinnisvara peab olema elamis- või kasutuskõlbulik, valmis ja kasutusloaga. Hoonestamata maa võib olla ehitusõiguse ja kommunikatsioonidega krunt või aktiivses kasutuses põllu- või metsamaa.
Nõuded taotlejale
Laenu saavad taotleda Eestis registreeritud laenuvõimelised ettevõtted, kellel puuduvad aktiivsed maksehäired ja ajatamata maksuvõlg ja kelle omakapitali määr pärast laenu väljastamist on vähemalt 10%.
Taotlemine
Laenu taotlemiseks täitke laenutaotlus ja esitage finantsaruanded, mis ei ole vanemad kui 12 kuud. Võtame tööpäevadel 24 tunni jooksul teiega ühendust, et rääkida läbi laenu tingimused ja täpsustada laenu taotlemiseks vajalikke dokumente.
Dokumendid
Kui ettevõte suudab igapäevasest majandustegevusest laenu tagastada, siis üldjuhul piisab laenuotsuse tegemiseks hindamisaktist, bilansist ja kasumiaruandest ning laenutaotlusest. Kui ettevõte plaanib laenu tagasi maksta projekti ärikasumist, siis palume esitada ülevaade projektist ning selle kuludest ja tuludest.
Lepingu allkirjastamine
Lepingu allkirjastamine toimub üldjuhul panga esinduses. Olemasolevatel klientidel, kelle isikusamasuse on pank juba tuvastanud, ka ID-kaardi või mobiil-ID abil. Laenu väljastamine toimub peale tagatiste seadmist notaris 2 tööpäeva jooksul.
Mobile frame image
Esita laenutaotlus
Võtame Sinuga ühendust 24 h jooksul
Tere tulemast
60 000 €
70 000 €
80 000 €
Võtame Sinuga ühendust 24 h jooksul
Vajaminevad dokumendid
Sinu leping
>>

Taotlemise protsess Laenutaotlus ja lepingu sõlmimine

1
Esita laenutaotlus
Laenu taotlemiseks täitke laenutaotlus ja esitage finantsaruanded, mis ei ole vanemad kui 12 kuud.
2
Võtame Sinuga ühendust 24 h jooksul
Võtame tööpäeval Sinuga ühendust, et rääkida läbi laenu tingimused ja taotlemiseks vajalikud dokumendid. Laenunõustamine toimub vastavalt Sinu soovile meie esinduses, videoülekande või telefoni teel.
3
Vajaminevad dokumendid
Kui ettevõte saab igapäevasest majandustegevusest laenu tagastada, siis üldjuhul piisab laenuotsuse tegemiseks hindamisaktist, bilansist ja kasumiaruandest. Kui ettevõte plaanib laenu tagasi maksta projekti ärikasumist, siis palume esitada ülevaade projektist ning selle kuludest ja tuludest.
4
Väljastame laenu 2 tööpäeva jooksul
Laenu väljastamine toimub peale tagatiste seadmist notaris 2 tööpäeva jooksul.

Tutvu ka teiste toodetega

Kontaktid

Kirjuta meile
Helista meile
+372 735 8000