Käibelaen

Laen pikaajaliste investeeringute finantseerimiseks ettevõttele, kes soovib kogu laenusumma kohe kasutusele võtta ning tagastada osamaksetena.

Laen kasvavale ettevõttele, kes soovib soetada pikaajalisi varasid

Käibelaen

Isiklik kliendihaldur

Ärikliente teenindab eelisjärjekorras isiklik kliendihaldur, kes oskab lähtuvalt Sinu ettevõtte vajadustest pakkuda rahastuse planeerimiseks parimaid lahendusi.

Käibelaen

Paindlik lähenemine

Tegeleme Sinu laenusooviga paindlikult ja põhjalikult ning hindame taotlust vastavalt just Sinu ettevõtte eripäradele ja võimalustele.

Käibelaen

Lihtne vormistada

Käibelaenu taotluse saad mugavalt täita veebis. Vastutustundlik nõustamine toimub vastavalt kliendi soovile kohtumisel või video-kõne vahendusel.

Käibelaenu tingimused ja taotlemine

 • Käibelaenu tingimused

  Pakume käibelaenu alates 25 000 eurost. Laen tagastatakse annuiteetgraafiku alusel igakuiste maksetena. Hea maksevõime ja korrektse maksekäitumisega ettevõttele on laenu tähtaeg kuni 5 aastat. Käibelaenu tagatiseks sobib hüpoteek kinnisvarale.

 • Nõuded taotlejale

  Käibelaenu pakume Eestis registreeritud osaühingutele ja aktsiaseltsidele, kes on tegutsenud vähemalt ühe aasta ja kellel on positiivne põhitegevuse rahavoog. Ettevõtte omakapital peab vastama seadusele ja selle määr on vähemalt 10%.

 • Käibelaenu taotlemine

  Laenu taotlemiseks täida esmalt ära päringuvorm. Võtame tööpäevadel 24 tunni jooksul ühendust, et rääkida läbi täpsed laenu taotlemise tingimused ning täpsustame laenu taotlemiseks vajalikke dokumente. Laenunõustamine toimub vastavalt teie soovile mugavalt kohtumisel, videoülekande või telefoni teel.

 • Lepingu allkirjastamine

  Kõige mugavam on laenulepingut allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil. Soovi korral saad lepingut allkirjastada Bigbanki esindustes. Laenu väljastamine toimub peale tagatiste seadmist notaris 2 tööpäeva jooksul. Lepingu sõlmimise tasu on 1% laenusummast, minimaalselt 200 eurot.

Laenu tingimused

Kui oled oma vajadused läbi mõelnud ning Sinu ettevõte vastab eelpool toodud laenutingimustele, siis palun sisesta siia soovitav summa ning laenu periood, mis sobib Sulle laenu tagasi maksmiseks.

Seejärel suunatakse Sind laenutaotluse lehele, kus saad juba jätta lisainfot oma ettevõtte kohta, täpsemalt kirjeldada oma laenu otstarvet, ning sisestada oma kontaktandmed, mille abil saame Sinuga vajadusel kontakti võtta.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Ärilaenu kontaktidAimar Roosalu

Ettevõtete panganduse üksuse juht

arilaen@bigbank.ee

Margit Kiis

Ärilaenude kliendihaldur

margit.kiis@bigbank.ee

+372 735 8014Sofia Olenitševa

Tugiteenuste vanemspetsialist

sofia.olenitseva@bigbank.ee

+372 735 0480

Marko Pille

Suurkliendihaldur

marko.pille@bigbank.ee