Käibelaen

Laen suuremahulisteks ja lühiajalisteks investeeringuteks või sildfinantseeringuks ettevõttele, kes soovib kogu laenusumma kohe kasutusele võtta, tasuda igakuiselt ainult intresse ning tagastada laenusumma ühe maksega.

Laen kiirelt kasvavale ettevõttele, kellel on suurem lühiajaline rahavajadus

Käibelaen

Isiklik kliendihaldur

Ärikliente teenindab eelisjärjekorras isiklik kliendihaldur, kes oskab lähtuvalt Sinu ettevõtte vajadustest pakkuda rahastuse planeerimiseks parimaid lahendusi.

Käibelaen

Paindlik lähenemine

Tegeleme Sinu laenusooviga põhjalikult ning hindame taotlust vastavalt just Sinu ettevõtte eripäradele ja võimalustele.

Käibelaen

Lihtne vormistada

Käibelaenu taotluse saad mugavalt täita veebis. Nõustamine toimub vastavalt kliendi soovile kohtumisel või video-kõne vahendusel.

Käibelaenu tingimused ja taotlemine

 • Käibelaenu tingimused

  Pakume käibelaenu alates 25 000 eurost kuni 3,5 miljoni euroni. Laenusumma tagastatakse laenu lõpptähtajal ja igakuiselt tasutakse vaid intresse. Laenu tähtaeg on 3 kuud kuni 2 aastat. Käibelaenu põhitagatiseks sobib hüpoteek kinnisvarale.

 • Nõuded taotlejale

  Käibelaenu pakume Eestis registreeritud osaühingutele ja aktsiaseltsidele, kellel on positiivne põhitegevuse rahavoog või tugev projekt. Ettevõtte omakapital peab vastama seadusele ja selle määr on vähemalt 10%.

 • Käibelaenu taotlemine

  Laenu taotlemiseks täida esmalt ära päringuvorm. Võtame tööpäevadel 24 tunni jooksul ühendust, et rääkida läbi täpsed laenu taotlemise tingimused ning täpsustame laenu taotlemiseks vajalikke dokumente. Laenunõustamine toimub vastavalt teie soovile mugavalt kohtumisel, videoülekande või telefoni teel.

 • Lepingu allkirjastamine

  Kõige mugavam on laenulepingut allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil. Laenulepingu digitaalsel allkirjastamisel on vajalik ettevõtte esindaja tuvastamine näost-näkku põhimõttel. Soovi korral saad lepingut allkirjastada ja esindaja isikut tuvastada Bigbanki esindustes. Laenu väljastamine toimub peale tagatiste seadmist notaris 2 tööpäeva jooksul. Lepingu sõlmimise tasu on 1% laenusummast, minimaalselt 200 eurot.

Laenu tingimused

Kui oled oma vajadused läbi mõelnud ning Sinu ettevõte vastab eelpool toodud laenutingimustele, siis palun sisesta siia soovitav summa ning laenu periood, mis sobib Sulle laenu tagasi maksmiseks.

Seejärel suunatakse Sind laenutaotluse lehele, kus saad juba jätta lisainfot oma ettevõtte kohta, täpsemalt kirjeldada oma laenu otstarvet, ning sisestada oma kontaktandmed, mille abil saame Sinuga vajadusel kontakti võtta.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Ärilaenu kontaktidAimar Roosalu

Ettevõtete panganduse üksuse juht

arilaen@bigbank.ee

Margit Kiis

Ärilaenude kliendihaldur

margit.kiis@bigbank.ee

+372 735 8014Marko Pille

Suurkliendihaldur

marko.pille@bigbank.ee