Too oma olemasolevad laenud meile

Sobivamad tingimused

Refinantseerimine on mõistlik kui meie pakutud laenutingimused sobivad Sinu vajadusega paremini.

Mugavam ja soodsam

Refinantseerimine võib muuta arvete tasumise mugavamaks ja aidata hoida laenumaksete pealt kokku.

Ainult üks kuumakse

Koonda oma erinevad laenud refinantseerimise abil kokku ja tasu ainult ühte kuumakset.

Refinantseerimine aitab kokku hoida

Näiteks 1500-eurose universaalpangast võetud väikelaenu (kuumakse 76 eurot) ja 1000-eurose kiirlaenu (kuumakse 157 eurot) korral oleks meie poolt refinantseeritud 2500-eurose laenu kuumakse 126 eurot ja Sinu poolt aasta jooksul säästetud summa 372 eurot.

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest olenevalt Sinu esitatud andmetest ja krediidireitingust.

Näiteks 5000-eurose väikelaenu summa puhul viieks aastaks fikseeritud 15,9% intressi ja 62,50-eurose lepingutasuga on krediidi kulukuse määr 17,79%, kuumakse 121,32 eurot, laenu tagasimaksete summa 7279,58 eurot ja Sinu poolt makstav kogusumma 7342,08 eurot.

Laenu refinantseerimise tingimused ja taotlemine

 • Refinantseerimise tingimused

  Pakume refinantseerimist summas 500 - 10 000 eurot intressiga alates 9,9% laenujäägilt aastas. Laenuperiood võib olla 12 kuni 60 kuud.

 • Nõuded taotlejale

  Laenu taotlemiseks peab sul olema netopalk alates 300 eurot kuus. Laenu saad taotleda kui oled vähemalt 22-aastane Eesti Vabariigi kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik. Alates 7000-eurosest laenusummast võib olla vajalik käendaja olemasolu.

 • Refinantseerimise taotlemine

  Taotlemiseks täida laenutaotlus, vajadusel esita isikut tõendava dokumendi koopia ja oma pangakonto väljavõte ning meie laenuspetsialist võtab peagi ühendust vajalike dokumentide ja lepingu sõlmimise täpsustamiseks. Veebilehelt taotledes saad vastuse mõne minuti jooksul.

 • Lepingu allkirjastamine

  Kõige mugavam on laenulepingut allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil veebis. Samuti saad lepingut allkirjastada meie esindustes. Lepingu sõlmimise tasu on internetis allkirjastades 1,25% krediidisummast (minimaalselt 35 eurot) ja kontoris allkirjastades 1,5% krediidisummast (minimaalselt 45 eurot).

Laenaja meelespea

Käendaja meelespea

Laenu tingimused

Rahulolugarantii

60-päevane rahulolugarantii

Kui Sa ei ole mingil põhjusel meie pakutavate tingimuste või teenusega rahul, võid krediidisumma meile tagastada, ilma et peaksid tasuma selle eest intresse või kandma muid kulusid, sh maksma lepingutasu.

Loe rohkem!

Liitu meie uudiskirja ja otsepakkumiste saajatega!

Palun sisesta enda eesnimi

Palun sisesta enda perekonnanimi

Palun sisesta enda mobiiltelefoni number

Palun sisesta enda e-maili aadress

Iseteenindus