Krediidiliin

Laen lühiajaliste investeeringute finantseerimiseks ettevõttele, kes eelistab kasutada limiiti osade kaupa.

Laenud arenevale ettevõttele, kellel on vajalik finantseerida lühiajalisi investeeringuid või lahendada likviidsusküsimus

Krediidiliin

Kiire vastus

Laenutaotlusele vastame tööpäevadel 24 tunni jooksul. Positiivse vastuse korral maksame laenusumma välja kahe tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimist.

Krediidiliin

Isiklik kliendihaldur

Ärikliente teenindab eelisjärjekorras isiklik kliendihaldur, kes oskab lähtuvalt Sinu ettevõtte vajadustest pakkuda parimaid lahendusi.

Krediidiliin

Paindlik lähenemine

Tegeleme Sinu laenusooviga põhjalikult ning hindame taotlust vastavalt just Sinu ettevõtte eripäradele ja võimalustele.

Krediidiliini tingimused ja taotlemine

 • Krediidiliini tingimused

  Krediidiliini on võimalik kasutusele võtta osade kaupa. Kasutusse võetud krediidisumma tagastamine on võimalik igal ajal ja see on tasuta. Intressi arvestame ainult kasutuses olevalt krediidisummalt, mis on ettevõttele välja makstud. Krediidiliini intressimäär algab 3,7%. Kasutamata limiidilt arvestame kohustistasu kuni 1% aastas. Krediidilimiidi suurus on alates 25 000 eurost kuni 1,5 miljoni euroni. Krediidiliini põhitagatiseks sobib hüpoteek kinnisvarale. Pangapoolne finantseering on kuni 80% tagatise väärtusest.

 • Nõuded taotlejale

  Krediidiliini pakume Eestis registreeritud osaühingutele ja aktsiaseltsidele, kellel on positiivne põhitegevuse rahavoog. Ettevõtte omakapital peab vastama seadusele ja selle määr on vähemalt 10%.

 • Krediidiliini taotlemine

  Krediidiliini taotlemiseks täida esmalt ära päringuvorm. Võtame tööpäevadel 24 tunni jooksul ühendust, et rääkida läbi täpsed laenu taotlemise tingimused ning täpsustame laenu taotlemiseks vajalikke dokumente. Laenunõustamine toimub vastavalt teie soovile mugavalt kohtumisel, videoülekande või telefoni teel.

 • Lepingu allkirjastamine

  Kõige mugavam on laenulepingut allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil. Laenulepingu digitaalsel allkirjastamisel on vajalik ettevõtte esindaja tuvastamine näost-näkku põhimõttel. Soovi korral saad lepingut allkirjastada ja esindaja isikut tuvastada Bigbanki esindustes. Laenu väljastamine toimub peale tagatiste seadmist notaris 2 tööpäeva jooksul. Lepingu sõlmimise tasu on 1% laenusummast, minimaalselt 200 eurot.

Laenu tingimused

Kui oled oma vajadused läbi mõelnud ning Sinu ettevõte vastab eelpool toodud laenutingimustele, siis palun sisesta siia soovitav summa ning laenu periood, mis sobib Sulle laenu tagasi maksmiseks.

Seejärel suunatakse Sind laenutaotluse lehele, kus saad juba jätta lisainfot oma ettevõtte kohta, täpsemalt kirjeldada oma laenu otstarvet, ning sisestada oma kontaktandmed, mille abil saame Sinuga vajadusel kontakti võtta.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Ärilaenu kontaktidAimar Roosalu

Ettevõtete panganduse üksuse juht

arilaen@bigbank.ee

Margit Kiis

Ärilaenude kliendihaldur

margit.kiis@bigbank.ee

+372 735 8014Sofia Olenitševa

Tugiteenuste vanemspetsialist

sofia.olenitseva@bigbank.ee

+372 735 0480

Marko Pille

Suurkliendihaldur

marko.pille@bigbank.ee