Laen kinnisvara tagatisel

Paindlik laen kinnisvara tagatisel, mille abil saad finantseerida suuremate plaanide teostamist. Laenu kinnisvara tagatisel ehk hüpoteeklaenu saad kasutada kinnisvara soetamiseks ja renoveerimiseks, aga ka muude suuremate väljaminekute rahastamiseks. Laenu summa kuni 250 000€.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Igakuine laenumakse

Mitmekülgne laen suuremate väljaminekute rahastamiseks

Kinnisvaralaen

Osta või renoveeri kodu

Laenuga kinnisvara tagatisel saad soetada omale meelepärase kodu või rahastada erinevaid renoveerimistöid.

Kinnisvaralaen

Vali ise laenu otstarve

Paindlik laen kinnisvara tagatisel sobib mitmesuguste suuremate väljaminekute rahastamiseks. Laenu otstarbe valid ise.

Kinnisvaralaen

Refinantseeri laenud

Laenu kinnisvara tagatisel tasub kaaluda ka siis, kui soovid oma olemasolevaid kohustusi refinantseerida.

Laen kinnisvara tagatisel – tingimused ja taotlemine

 • Laen kinnisvara tagatisel – tingimused ja nõuded taotlejale

  Pakume laenu kinnisvara tagatisel alates 7 000 eurost kuni 250 000€, intressiga alates 5,9%. Laenuperiood on 6 kuni 180 kuud (15 aastat).

  Laenu tagatis on Eestis asuv kinnisvara või hoonestamata maa.

  Netopalk alates 300 eurot kuus.

  Taotleja on vähemalt 18-aastane Eesti Vabariigi kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik.

  Panga poolt aktsepteeritud kinnisvara hindaja koostatud kinnisvara hindamisakti esitamine (hindamisakt ei või olla vanem kui 12 kuud). Aktsepteeritud kinnisvarafirmade nimekiri on välja toodud Bigbanki kodulehel: https://www.bigbank.ee/koostoopartnerid/.

 • Kinnisvara tagatisel laenu taotlemine

  Taotlemiseks täida laenutaotlus, vajadusel esita pangakonto väljavõte ning meie laenuspetsialist võtab peagi ühendust vajalike dokumentide ja lepingu sõlmimise täpsustamiseks. Kinnisvaralaenu taotlemiseks on lisaks oluline Bigbanki poolt aktsepteeritud hindaja koostatud kinnisvara hindamisakt.

 • Lepingu allkirjastamine

  Kõige mugavam on laenulepingut allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil veebis. Samuti saad lepingut allkirjastada meie esindustes. Kinnisvara tagatisel laenu lepingu sõlmimise tasu on 1% krediidisummast (minimaalselt 200 eurot).

Tuletame meelde, et iga finantsotsusega kaasnevad riskid ning kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 20 000-eurose laenusumma puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 8,9% ja lepingutasuga 200 eurot on krediidi kulukuse määr 9,87%, igakuine laenu tagasimakse 415,94 eurot, laenu tagasimaksete summa 24 956 eurot ning Sinu poolt makstav kogusumma 25 156 eurot. Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest olenevalt Sinu esitatud andmetest ja krediidireitingust.

Laenu tingimused