Investeerimislaen

Bigbanki investeerimislaenu abil finantseerivad ettevõtted püsiva rahavooga pikaajalisi projekte.

Investeerimislaen sobib hästi kinnisvara soetamiseks ja lao-, kaubandus- või tootmispindade pikaajaliseks finantseerimiseks.

Laen tegutsevale ettevõttele

Investeerimislaen

Kiire ja paindlik

Just Teie ettevõtte eripärasid arvestava finantseerimislahenduse koostame kolme tööpäeva jooksul.

Investeerimislaen

Mõistlikud tingimused

Võimalik on taotleda kuni 9 kuud maksepuhkust, igapäevased arveldused saab jätta oma kodupanka.

Investeerimislaen

Personaalne lähenemine

Teid nõustab isiklik kliendihaldur, kes oskab lähtuvalt ettevõtte vajadustest pakkuda parimaid lahendusi.

Investeerimislaenu tingimused ja taotlemine

 • Investeerimislaenu tingimused

  Pakume investeerimislaenu summas kuni 5 000 000 eurot. Laenugraafiku pikkus maksimaalselt 15 aastat. Laenu võib tagastada igakuiste maksetega annuiteetgraafiku alusel ja maksegraafiku lõppu võib jätta suurema laenumakse. Sõltuvalt projektist on lepingu alguses võimalik taotleda kuni 9 kuud maksepuhkust. Omafinantseeringu osakaal projektis peab olema vähemalt 20%.

 • Nõuded taotlejale

  Laenu saavad taotleda Eestis registreeritud laenuvõimelised ja korrektse krediidiajalooga ettevõtted, kelle omakapitali määr pärast laenusumma väljamaksmist on vähemalt 20%. Taotlejal peab olema piisav ja püsiv rahavoog, millest on võimalik laenu teenindada kogu laenuperioodi jooksul. Laenu tagatiseks sobib 1. järjekoha hüpoteek kinnisvarale.

 • Investeerimislaenu taotlemine

  Laenu taotlemiseks täida laenutaotlus. Võtame tööpäevadel 24 tunni jooksul teiega ühendust, et rääkida läbi laenu tingimused. Samuti täpsustame laenu taotlemiseks vajalikke dokumente. Investeerimislaenu puhul soovime, et oleks esitatud laenu taotleja värsked finantsandmed, mis ei ole vanemad kui 3 kuud, laenu kasutusotstarbe kirjeldus ja ülevaade pakutavast tagatisest.

 • Lepingu allkirjastamine

  Lepingu allkirjastamine toimub üldjuhul panga esinduses. Olemasolevatel klientidel, kelle isikusamasuse on pank juba tuvastanud, ka ID-kaardi või mobiil-ID abil. Peale tagatise seadmist panga kasuks teostab pank lepingus ette nähtud väljamakse.

Kui oled oma vajadused läbi mõelnud ning Sinu ettevõte vastab eelpool toodud laenutingimustele, siis palun sisesta siia soovitav summa ning laenu periood, mis sobib Sulle laenu tagasi maksmiseks.

Seejärel suunatakse Sind laenutaotluse lehele, kus saad juba jätta lisainfot oma ettevõtte kohta, täpsemalt kirjeldada oma laenu otstarvet, ning sisestada oma kontaktandmed, mille abil saame Sinuga vajadusel kontakti võtta.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Ärilaenu kontaktidAimar Roosalu

Ettevõtete panganduse üksuse juht

arilaen@bigbank.ee

Margit Kiis

Ärilaenude kliendihaldur

margit.kiis@bigbank.ee

+372 735 8014Sofia Olenitševa

Tugiteenuste vanemspetsialist

sofia.olenitseva@bigbank.ee

+372 735 0480

Marko Pille

Suurkliendihaldur

marko.pille@bigbank.ee