Investeerimislaen

Bigbanki investeerimislaenu abil finantseerivad ettevõtted püsiva rahavooga pikaajalisi projekte.

Investeerimislaen sobib hästi kinnisvara soetamiseks ja lao-, kaubandus- või tootmispindade pikaajaliseks finantseerimiseks.

Laen tegutsevale ettevõttele

Investeerimislaen

Kiire ja paindlik

Just Teie ettevõtte eripärasid arvestava finantseerimislahenduse koostame kolme tööpäeva jooksul.

Investeerimislaen

Mõistlikud tingimused

Võimalik on taotleda kuni 9 kuud maksepuhkust, igapäevased arveldused saab jätta oma kodupanka.

Investeerimislaen

Personaalne lähenemine

Teid nõustab isiklik kliendihaldur, kes oskab lähtuvalt ettevõtte vajadustest pakkuda parimaid lahendusi.

Investeerimislaenu tingimused ja taotlemine

 • Investeerimislaenu tingimused

  Pakume investeerimislaenu summas kuni 5 000 000 eurot kuni 20 aastaks. Laenu võib tagastada igakuiste maksetega annuiteetgraafiku alusel ja maksegraafiku lõppu võib jätta suurema laenumakse. Investeerimislaenu intressimäär algab 3,7%. Sõltuvalt projektist on lepingu alguses võimalik kasutada kuni 9 kuulist maksepuhkust. Omafinantseeringu osakaal projektis peab olema vähemalt 20%.

 • Nõuded taotlejale

  Laenu saavad taotleda Eestis registreeritud ettevõtted või füüsilisest isikust ettevõtjad. Taotlejal peab olema piisav ja püsiv rahavoog, millest on võimalik laenu teenindada kogu laenuperioodi jooksul. Laenu põhitagatiseks sobib 1. järjekoha hüpoteek kinnisvarale.

 • Investeerimislaenu taotlemine

  Laenu taotlemiseks täitke laenutaotlus ja esitage finantsaruanded, mis ei ole vanemad kui 3 kuud. Võtame tööpäevadel 24 tunni jooksul teiega ühendust, et rääkida läbi laenu tingimusedja täpsustada taotlemiseks vajalikke dokumente.

 • Lepingu allkirjastamine

  Lepingu allkirjastamine toimub üldjuhul panga esinduses. Olemasolevatel klientidel, kelle isikusamasuse on pank juba tuvastanud, ka ID-kaardi või mobiil-ID abil. Laenu väljastamine toimub peale tagatiste seadmist notaris 2 tööpäeva jooksul.

Kui oled oma vajadused läbi mõelnud ning Sinu ettevõte vastab eelpool toodud laenutingimustele, siis palun sisesta siia soovitav summa ning laenu periood, mis sobib Sulle laenu tagasi maksmiseks.

Seejärel suunatakse Sind laenutaotluse lehele, kus saad juba jätta lisainfot oma ettevõtte kohta, täpsemalt kirjeldada oma laenu otstarvet, ning sisestada oma kontaktandmed, mille abil saame Sinuga vajadusel kontakti võtta.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Ärilaenu kontaktidAimar Roosalu

Ettevõtete panganduse üksuse juht

arilaen@bigbank.ee

Margit Kiis

Ärilaenude kliendihaldur

margit.kiis@bigbank.ee

+372 735 8014Marko Pille

Suurkliendihaldur

marko.pille@bigbank.ee