Oleme rahvusvahelised

Põhineme täielikult Eesti kapitalil ja meie peakontor asub Eestis, kuid oleme esindatud kokku kaheksas riigis. Tegutseme Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ja Rootsis ning osutame piiriüleseid teenuseid Saksamaal, Austrias ja Hollandis.

Meie missioon on luua inimestele võimalusi parandada oma elu läbi sujuvate finantsteenuste.

Meie visioon on olla enim soovitatud digitaalse finantsteenuse pakkuja oma tegevusriikides.

Oleme turvalised

Meie teenuste turvalisus on meile väga oluline ja arendame oma turvameetmeid pidevalt. On tähtis, et internetipanga ja veebikeskkonna külastamine ei oleks Sulle mitte ainult mugav, vaid ka võimalikult ohutu, sh. taotluste esitamine ja hoiuse avamine.

Meie tegevus Eestis

Oleme Eestis tegutsenud enam kui veerand sajandit ja juba rohkem kui kümme aastat oleme teinud seda litsentseeritud krediidiasutusena. Uhkusega saame täna kinnitada, et 90% klientidest on meie teenindusega rahul ja 80% klientide hinnangul on meie pakkumised head. Meie eesmärk on pakkuda Sulle suurepärast teenust ja parimat kliendikogemust. Selleks jätkame oma meeskonna igapäevast arendamist ka edaspidi.

Meie juhatuse liikmed

Martin Länts, juhatuse esimees

Martin Länts

Juhatuse esimees CV

Sven Raba, juhatuse liige

Sven Raba

Juhatuse liige CV

Mart Veskimägi, juhatuse liige

Mart Veskimägi

Juhatuse liige CV

Argo Kiltsmann, juhatuse liige

Argo Kiltsmann

Juhatuse liige CV

Meie nõukogu

Parvel Pruunsild, Vahur Voll, Juhani Jaeger, Raul Eamets, Andres Koern

Lisateavet meie poolt juhtorganitele, juhtidele ja nende tasustamisele ning sisekontrolli süsteemile esitatud nõuete täitmise kohta leiab majandusaasta aruandest.

Me hoolime

Hoolime oma klientidest, töötajatest ja meid ümbritsevast keskkonnast.

Spetsialiseerunud pangana on meil võimalik kuulata ja mõista iga klienti põhjalikult ning hinnata Sinu võimalusi personaalselt. Tänu sellele saame võrreldes teiste krediidiasutustega olla kiiremad ja paindlikumad.

Me hindame ja toetame oma töötajaid ning innustame neid meiega koos arenema ja kasvama.

Oma panuse meid ümbritseva paremaks muutmisesse soovime anda toetades ühiskondlikult olulisi ettevõtmisi peamiselt kultuuri-, spordi- ja noorsoovaldkonnas.

Meie panusest ühiskonda saad lähemalt lugeda siit!