Remondi- ja sisustuslaen

Remondi- ja sisustuslaen summas kuni 25 000€ aitab unistuste kodule sammu lähemale. Planeerimisest teostuseni! Intress alates 7,9% aastas.


17. maini 2021 pakume remondi- ja sisustuslaenu lepingutasuga 0 €!

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Igakuine laenumakse

Milleks sobib remondi- ja sisustuslaen?

Remondi- ja sisustuslaen

Remondi kodu

Remondi- ja sisustuslaenu abiga saad osta vajalikud materjalid ja tööriistad ning palgata soovi korral spetsialistid remonti tegema.

Remondi- ja sisustuslaen

Soeta sisustust

Remondi- ja sisustuslaen on abiks mööbli, kodutehnika ja muu kodusisustuse uuendamisel või uute esemete ostmisel.

Remondi- ja sisustuslaen

Korrasta aeda

Remondi- ja sisustuslaenuga saad katta aia ja maja ümbruse korrastamisega seotud kulud ja ehitada näiteks uue terrassi, kuuri või grillinurga.

Rahulolugarantii

60-päevane rahulolugarantii

Kui Sa ei ole mingil põhjusel meie pakutavate tingimuste või teenusega rahul, võid krediidisumma meile tagastada, ilma et peaksid tasuma selle eest intresse või kandma muid kulusid, sh maksma lepingutasu.

Loe rohkem!

Parimate pakkumiste ning uudiste saamiseks liitu meie uudiskirjaga ja jäta meile oma kontaktid.

Palun sisesta enda eesnimi

Palun sisesta enda perekonnanimi

Palun sisesta enda e-maili aadress

Palun sisesta enda mobiiltelefoni number

Remondi- ja sisustuslaenu tingimused ja taotlemine

 • Remondi- ja sisustuslaenu tingimused

  Pakume remondi- ja sisustuslaenu summas 500 - 25 000 eurot intressiga 7,9% - 19,9% laenujäägilt aastas. Laenuperiood 6 kuni 120 kuud.

 • Nõuded taotlejale

  Laenu taotlemiseks peab sul olema ametlik sissetulek alates 300 eurot kuus. Laenu saad taotleda kui oled 20-73 aastane Eesti Vabariigi kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik.

 • Remondi- ja sisustuslaenu taotlemine

  Taotlemiseks täida laenutaotlus, vajadusel esita isikut tõendava dokumendi koopia ja oma pangakonto väljavõte ning meie laenuspetsialist võtab peagi ühendust vajalike dokumentide ja lepingu sõlmimise täpsustamiseks. Veebilehelt taotledes saad vastuse mõne minuti jooksul.

 • Lepingu allkirjastamine

  Kõige mugavam on laenulepingut allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil veebis. Samuti saad lepingut allkirjastada meie esindustes. Sisustus- ja remondilaenu lepingu sõlmimise tasu on 1,5% krediidisummast (minimaalselt 45 eurot).

Laenaja meelespea

Laenu tingimused

Esita laenutaotlusTuletame meelde, et iga finantsotsusega kaasnevad riskid ning kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 5000-eurose laenusumma puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9% ja igakuise haldustasuga 1,5 eurot on krediidi kulukuse määr 18,03%, igakuine laenu tagasimakse 124,09 eurot, laenu tagasimaksete summa 7445,40 eurot ning Sinu poolt makstav kogusumma 7535,40 eurot. Tutvu tingimustega lähemalt www.bigbank.ee ning vajadusel pea nõu spetsialistiga. Laenu maksimaalne krediidikulukuse määr on 60%.