Hariduslaenu lepingutasu 0 €!

Kas soovid oma teadmisi täiendada? Või omandada mõne uue oskuse? Hariduslaen summas kuni 25 000€ ning intressiga alates 9,9% aastas.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Igakuine laenumakse

Haridus aitab elus edasi

Hariduslaen

Uued oskused

Alati on kasulik omandada uusi oskusi, mis aitavad elus leida põnevaid väljakutseid.

Hariduslaen

Laiem silmaring

Avarda oma silmaringi ja avasta enda jaoks uusi teadmisi Sind huvitavatel teemadel.

Hariduslaen

Elukestev õpe

Hariduse omandamine ei lõppe kunagi, täienda ennast ja oled alati edukas.

Hariduslaenu tingimused ja taotlemine

 • Hariduslaenu tingimused

  Pakume hariduslaenu summas 500 - 25 000 eurot intressiga alates 9,9% laenujäägilt aastas. Laenuperiood algab 12 kuust ja võib 500- kuni 7 000-eurose laenusumma korral olla kuni 60 kuud, 7 001 kuni 15 000-eurose laenusumma korral kuni 72 kuud ning 15 001 kuni 25 000-eurose laenusumma korral kuni 120 kuud.

 • Nõuded taotlejale

  Laenu taotlemiseks peab Sul olema ametlik sissetulek alates 300 eurot kuus. Laenu saad taotleda kui oled 20-73 aastane Eesti Vabariigi kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik.

 • Hariduslaenu taotlemine

  Taotlemiseks täida laenutaotlus, vajadusel esita isikut tõendava dokumendi koopia ja oma pangakonto väljavõte ning meie laenuspetsialist võtab peagi ühendust vajalike dokumentide ja lepingu sõlmimise täpsustamiseks.

 • Lepingu allkirjastamine

  Kõige mugavam on laenulepingut allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil veebis. Samuti saad lepingut allkirjastada meie esinduses. Hariduslaenu lepingu sõlmimise tasu on veebis allkirjastades 1,5% krediidisummast (minimaalselt 45 eurot) ja esinduses allkirjastades 2% krediidisummast (minimaalselt 49 eurot). Kuni 16.12.2018 hariduslaenu lepingutasu 0 €!

Laenaja meelespea

Laenu tingimused

Esita laenutaotlusTuletame meelde, et iga finantsotsusega kaasnevad riskid ning kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 5000-eurose laenusumma puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 0 eurot ja igakuise haldustasuga 1,5 eurot on krediidi kulukuse määr 18,09%, igakuine laenu tagasimakse 121,32 eurot, laenu tagasimaksete summa 7279,58 eurot ning Sinu poolt makstav kogusumma 7369,58 eurot. Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest olenevalt Sinu esitatud andmetest ja krediidireitingust.

Rahulolugarantii

60-päevane rahulolugarantii

Kui Sa ei ole mingil põhjusel meie pakutavate tingimuste või teenusega rahul, võid krediidisumma meile tagastada, ilma et peaksid tasuma selle eest intresse või kandma muid kulusid, sh maksma lepingutasu.

Loe rohkem!

Liitu meie uudiskirja ja otsepakkumiste saajatega!

Palun sisesta enda eesnimi

Palun sisesta enda perekonnanimi

Palun sisesta enda e-maili aadress

Palun sisesta enda mobiiltelefoni number

Iseteenindus