Kuidas mobiilne krediitkaart töötab?

Väikelaen

Taotle äpist 1000 €

Laadi äpp alla ja esita taotlus nutitelefonist. Aastane intress on 17% kasutatud summalt ja sellele ei lisandu ühtegi muud kulu. Ei mingeid lepingu- ega kuutasusid.

Väikelaen

Kanna raha kodupanka

Kanna raha äpist enda SEB või Swedbanki kontole mõne hetkega. Kõik ülekanded on tasuta. Igal ajal, igas riigis.

Väikelaen

Kasuta, nagu soovid

Raha saad kasutada nii makseteks kui sulas. Äpist võid taotleda kuni 5000 €. Kui raha ei kasuta, kulusid ei ole. Sinu unistused, Sinu otsused.

Asjalik ja kvaliteetne.

Mobiilse krediitkaardi kasutaja,

02.08.2016

Intressid on mõistlikud ja on näha, et äpiga tehakse pidevalt tööd.

Mobiilse krediitkaardi kasutaja,

05.08.2016

Väga lihtsa ülesehitusega ja mugav kasutada. Asjad liiguvad kiirelt.

Mobiilse krediitkaardi kasutaja,

02.08.2016

Hea võimalus hoida lisaraha.

Mobiilse krediitkaardi kasutaja,

06.08.2016

Olen väga rahul, et sealt raha oma kontole kandes laekub see sekundite jooksul.

Mobiilse krediitkaardi kasutaja,

02.08.2016

telefonid

Laadi äpp alla.

Esita taotlus ja allkirjasta leping mobiil-ID või ID-kaardiga.

Raha on kasutamiseks valmis.

Vastame sinu küsimustele

 • Kuidas ma mobiilset krediitkaarti kasutada saan?

  Kõige mugavam on seda teha telefonis. Laadi alla Bigbanki mobiilse krediitkaardi äpp, täida taotlus ja allkirjasta leping ID-kaardi või mobiil-IDga. Seejärel laekub Sinu mobiilsele krediitkaardile 1000 €, mida saad vajalikus summas äpist enda SEB või Swedbanki kontole kanda. Ülekanne on tasuta ja toimub mõne hetkega. Oma pangakontole kantud raha saad kasutada kaardimakseteks, ülekanneteks ning sulas. Mobiilse krediitkaardiga saad liituda ka arvutis. Selleks ava taotlus ja järgi juhiseid. Äpi saad mugavamaks kasutamiseks alla laadida hiljem.

 • Kus ma mobiilse krediitkaardi äppi kasutada saan?

  Äppi võid kasutada üle kogu maailma ja ööpäevaringselt. Selleks läheb vaja vaid internetiühendust. Kõik kanded Sinu pangakontole on tasuta.

 • Millise summa pean tagasi maksma?

  Tagasimakse koosneb kahest osast – kasutatud krediidilimiidist ja intressist. Krediidilimiit on raha, mida äpist taotled (alates 1000 €). Intress on summa, mis koguneb kasutatud krediidilimiidilt. Bigbanki mobiilsel krediitkaardil on vaba tagasimaksegraafik. Igakuiselt pead tasuma ainult intressi kasutatud krediidilimiidilt. Kasutatud krediidilimiiti võid lepingu kehtivusperioodil tagasi maksta endale sobival ajal korraga või osadena. Mobiilse krediitkaardi lepingu kehtivusaeg on üks aasta. Lepingujärgsete kohustuste korrektsel täitmisel pikeneb leping automaatselt, ilma et peaksid kasutatud krediidilimiiti vahepeal tagasi maksma. Lepingu pikendamisest teavitame Sind meili teel.

 • Kui palju ja millal tuleb intressi maksta?

  Bigbanki mobiilse krediitkaardi intress on 17% aastas ja intressiarvestus on päevapõhine. Täpset intressikulu arvutust näed enne krediidi kasutamist äpis, kui klikid „Ülekanne enda kontole“. Näiteks 500 € puhul on intressikulu päevas 0,236 €. Kasutatud krediidilimiidi intress tuleb tagasi maksta iga kuu 1. ja 10. kuupäeva vahel. Maksmisele kuuluva summa leiad, klikkides äpis „Maksan tagasi“. Ülekanne tee oma pangakontolt, mis on seotud Sinu mobiilse krediitkaardiga.

 • Millal pean kasutatud krediidilimiidi tagasi maksma?

  Mobiilne krediitkaart on vaba tagasimaksega. Seega võid lepingu kehtimise perioodil kasutatud krediidilimiidi osaliselt või täielikult tagasi maksta just endale sobival ajal ilma täiendavate tasudeta. Maksmisele kuuluva summa leiad, klikkides äpis „Maksan tagasi“. Ülekanne tee oma pangakontolt, mis on seotud Sinu mobiilse krediitkaardiga.

 • Kas pean pärast mobiilse krediitkaardi taotlemist hakkama kohe krediiti kasutama?

  Ei, krediidilimiiti kasuta ainult siis, kui seda vajad - see on võimalus tasuda ootamatute väljaminekute eest. Kui Sa krediidilimiiti ei kasuta, ei kaasne Sulle ka ühtegi kulu. Kui soovid mobiilimakseid teha intressivabalt, kanna oma pangakontolt lisaraha mobiilse krediitkaardi kontole. Raha lisamiseks toimi nii, nagu intresside eest tasudes.

 • Kui suurt summat ma krediitkaardiga kasutada saan?

  Suurim võimalik summa on Sinu vaba krediidilimiit, mida äpis lihtsasti näed. Miinimumsumma, mida enda pangakontole korraga kanda saad, on 5 €. Mobiilimaksetel miinimumpiirangut ei ole. Liitumisel saad esimese taotlusega 1000 € suuruse krediidilimiidi. Hiljem võid taotleda kuni 5000 €. Krediidilimiidi suurendamist saad äpis mugavalt taotleda. Pärast taotluse esitamist saadame Sulle meiliga järgmised juhised.

Mobiilse krediitkaardi tingimused

Näiteks võttes kasutusele 1000-eurose krediidisumma fikseeritud intressiga 17% aastas, on intressikulu päevas 0,48 eurot ja 30-päevases kalendrikuus 14,33 eurot. Tingimusel, et krediidisumma 1000 € võetakse kasutusele viivitamata, täies mahus ja tagastatakse aasta jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena, on kogusumma ja tagasimaksete summa 1094 eurot ning krediidikulukuse määr 18,48%.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda ja vajadusel küsida nõu asjatundjalt.

Mobiilse krediitkaardi saad alla laadida nii Apple App Storest kui ka Google Playst:

App Store Google play
Iseteenindus