Kas oled juba proovinud uut tüüpi, spetsialiseerunud panka?

Leia allpool olevast valikust enda vajadusele vastav laenutoode ning proovi ise järgi.


Üle 90% meie klientidest hindavad meie teenust suurepäraseks.
Kui peaks juhtuma, et mingil põhjusel valitud toode Sulle ei sobi, saad alati kasutada meie 60-päevast rahulolugarantiid.

Bigbanki eraisikutele mõeldud laenutooted

Väikelaen

Väikelaen

Väikelaen on erinevaks otstarbeks sobiv paindlik tarbimislaen unistuste täideviimiseks või ootamatute kulutuste katmiseks. Väikelaenu intress on alates 9,9% ja maksimaalne laenusumma 15 000€.

Laenu taotlema

Autolaen

Autolaenuga võid osta täpselt nii vana auto kui soovid ja laenusumma algab 500 eurost. Auto saad kohe enda nimele registreerida ja Sul ei ole kohustust sõlmida kaskokindlustust.

Laenu taotlema

Autolaen
Remondilaen

Remondilaen

Remondilaen aitab unistuste kodule sammu lähemale. Remondilaenu abiga saad osta vajalikud materjalid ja tööriistad ning palgata soovi korral spetsialistid remonti tegema.

Laenu taotlema

Reisilaen

Paindlik laen, mis aitab reisida just Sinule sobivatel tingimustel ja ajal. Pikema perioodi peale hajutatud kulu aitab reisida kogu perega ja avastada ka kaugemaid paiku.

Laenu taotlema

Reisilaen
Terviselaen

Terviselaen

Laen Sinu tervise heaks. Pea meeles, et tervis on Sinu kõige kallim vara. Tervisest hoolimist ei ole kunagi liiga hilja alustada, tee seda juba täna ja ela kvaliteetset ning positiivset elu.

Laenu taotlema

Hobilaen

Oled mõelnud, et sooviks ennast ületada, või hoopis oma huvide pagasit täiendada? Hobilaen annab Sulle vabaduse tegeleda ka kulukamate ja rohkem raha nõudvate hobidega, kui selleks on õige hetk.

Laenu taotlema

Hobilaen
Pulmalaen

Pulmalaen

Sinu unistuste pulm. Suursugune pulmapidu parimate sõprade seltsis, luksuslik peokoht ja imekaunis pulmakleit. Kogu kulu ei pea korraga kandma ja võid muretult oma pulma planeerida.

Laenu taotlema

Refinantseerimine

Asenda oma laen sobivamate tingimustega laenuga või liida erinevad kohustused üheks laenuks. Refinantseerimine on mõistlik kui meie pakutud laenutingimused sobivad Sinu vajadusega paremini.

Laenu taotlema

Refinantseerimine
Kinnisvaralaen

Kinnisvaralaen

Laen, mille abil saad finantseerida suuremate kui 7 000 € plaanide teostamist, olgu selleks siis uue kodu soetamine, olemasoleva uuenduskuur või hoopis olemasoleva suurema laenukohustuse refinantseerimine.

Laenu taotlema

Mobiilne krediitkaart

Tagavararaha alati taskus. Tasuta liitumine, vaba tagasimaksegraafik. Kui raha ei kasuta, kulusid pole. Laadi äpp alla ja esita taotlus nutitelefonist. Sinu unistused, Sinu otsused.

Lae äpp alla

Mobiilne krediitkaart
Krediidikulukus

Krediidikulukus

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda ning vajadusel konsulteerida spetsialistiga. Loe lisaks laenutoodete krediidikulukuse kohta.

Loe lisaks

Rahulolugarantii

60-päevane rahulolugarantii

Kui Sa ei ole mingil põhjusel meie pakutavate tingimuste või teenusega rahul, võid krediidisumma meile tagastada, ilma et peaksid tasuma selle eest intresse või kandma muid kulusid, sh maksma lepingutasu.

Loe rohkem!

Liitu meie uudiskirja ja otsepakkumiste saajatega!

Palun sisesta enda eesnimi

Palun sisesta enda perekonnanimi

Palun sisesta enda mobiiltelefoni number

Palun sisesta enda e-maili aadress

Iseteenindus