BIG pakub oma teenuseid kuue postkontori vahendusel

Balti Investeeringute Grupi Pank (BIG) allkirjastas koostöölepingu, mille kohaselt muutuvad alates esmaspäevast, 1. oktoobrist 2007 BIGi teenused kättesaadavaks Lääne, Rapla, Saare ja Hiiu maakonna kuues suuremas postkontoris.

BIGi teenuseid saab kasutada Kuressaare, Orissaare, Kärdla, Haapsalu, Lihula ja Märjamaa postkontorites. Tegu on pilootprojektiga, mille eesmärgiks on tulla maapiirkonnas elavale kliendile lähemale.

BIGi turundus- ja müügivaldkonna juhi Kaido Saare sõnul on postifirmade ja pankade vaheline koostöö maailmas laialt levinud. „BIG teeb alates 2006. aastast sarnast koostööd Lätis ning sealsed kliendid võtsid võimaluse suure huviga vastu, mis tõestab, et taolise teenuse järele on eeskätt maapiirkondades vajadus olemas,“ rääkis Saar. „Meie eesmärk on tulla klientidele lähemale, et kõik igapäevased rahaasjad saaks oma kodukohas aetud,“ rääkis Saar.

Pangateenuseid on saanud Eesti Posti kontorites kasutada varemgi. Alates 1997. aastast teeb Eesti Post koostööd SEB Eesti Ühispangaga, mille Postipank on kättesaadav kokku ligi 150 postkontoris üle kogu Eesti.

Balti Investeeringute Grupi Pank AS (BIG) on Baltimaade üks suurimaid eraisikutele laenu andmisele spetsialiseerunud panku, olles Eestis liider väikelaenude turusegmendis. BIG annab kolmes Balti riigis tööd kokku ligi 400 inimesele. Ettevõtte laenuportfell ulatus tänavu I poolaasta lõpuks üle 1,6 miljardi krooni.

Sõlmi leping Eesti Postis

BIGBANK teeb koostööd Eesti Postiga.

 

Suuremate postkontorite vahendusel saavad BIGBANKi kliendid hoiustada raha, taotleda laenu ja sõlmida lepinguid.