Heategevuslik koertenäitus kogub raha Võru ja Haapsalu koduta loomade toetuseks

Eeloleval pühapäeval, 14. oktoobril toimub Tallinnas Kristiine Spordihallis Eesti suurim heategevuslik koertenäitus BIG Match Show, mille kõik tulud lähevad Võru ja Haapsalu koduta loomade varjupaiga toetuseks.

Ürituse projektijuhi Taavi Esperki sõnul on näitusele osalema oodata üle 150 koera. BIG Match Show on eriline, kuna sellest võivad osa võtta kõik koerad – nii tõupuhtad kui segaverelised.

Ürituse kõik tulud lähevad Haapsalu ja Võru kodutute loomade olukorra leevendamiseks. „Koostöös Eesti Koeraomanike Seltsiga jõudsime järeldusele, et Võru ja Haapsalu varjupaigad on hetkel kõige nukramas seisus ja vajavad igakülgset abi,“ rääkis Esperk.

Lisaks traditsioonilisele koertenäitusele on tänavu üritusel kohapeal mitmeid lemmikloomadele suunatud teenuste pakkujaid, kes jagavad oma boksidest infot ja demonstreerivad erinevat uudiskaupa. Kohapeal jagub tegevust ka pere väiksematele liikmetele. Pealtvaatajatele peaks põnevust pakkuma ka erinevate tõugude tutvustamine ning koerte takistusriba võistlus. Kõigi piletiostjate ja annetajate vahel leiab aset õnneloos.

Üritus algab pühapäeval, 14. oktoobril kell 11. Pealtvaatajatele maksab pilet 25 krooni, lastele vanusega kuni 12 aastat ja pensionäridele on üritus tasuta. Koertenäitusel koos oma lemmikuga osalemise tasu on kohapeal 75 krooni. Lisainfot näitusele registreerimise kohta leiab aadressidelt www.big.ee ja www.koeraomanikud.ee.

BIG Match Show toimub tänavu juba kolmandat korda. Eelmisel aastal sai üritusel näha kokku 120 puhtatõulist ja segaverelist koera. Näituse osalemistasudest, piletimüügist ja külaliste annetustest teenitud ligi 21 000 krooni anti üle Tartu kodutute loomade varjupaigale, kus selle eest ehitati sealsetele asukatele koerte jooksuaedik.

BIG Match Show on Eesti suurim iga-aastane heategevuslik koertenäitus, mille eesmärk on juhtida tähelepanu kodutute loomade probleemile ja selle lahendamise võimalustele ning toetada kodutute loomade varjupaikasid üle Eesti. Ürituse korraldaja on Balti Investeeringute Grupi Pank (BIG) koos Eesti Koeraomanike Seltsiga.

Head ajakirjanikud! Olete oodatud üritusest osa võtma. Akrediteerimiseks palume võtta ühendust Taavi Esperkiga telefonil +372-5650-4875.

Sõlmi leping Eesti Postis

BIGBANK teeb koostööd Eesti Postiga.

 

Suuremate postkontorite vahendusel saavad BIGBANKi kliendid hoiustada raha, taotleda laenu ja sõlmida lepinguid.