Mobile navigation

Grupist

Bigbank AS on Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Hispaanias ja Rootsis tegutsev ning Saksamaa, Austria ja Hollandi turul piiriüleseid teenuseid osutav tähtajalistele hoiustele ja tarbimislaenudele spetsialiseerunud pank, mis asutati 1992. aastal Eestis, Tartus. Ettevõte tegutseb kõigil turgudel ühtse kaubamärgi Bigbank all. Täna on Bigbank universaalpankade ja liisingfirmade järel Balti riikides üks suurimaid laenuandjaid eraisikutele.

Spetsialiseerunud pangana on Bigbankil ressurssi tegeleda iga kliendiga põhjalikumalt ja hinnata tema võimalusi personaalsemalt. Seetõttu suudab Bigbank olla teistest krediidiasutustest kiirem ja paindlikum.

Bigbankil on Baltimaades ulatuslik esindustevõrk, mis tagab klientidele mugava võimaluse personaalseks nõustamiseks ja teenuste vormistamiseks. Veelgi lihtsam on kasutada online nõustamise võimalust otse panga kodulehel. Eestis ja Lätis on Bigbanki teenused kättesaadavad ka postkontorites üle riigi. Samuti pakub pank võimalust olenemata asukohast ja kellaajast tarbida kõiki ettevõtte pakutavaid teenuseid elektrooniliste kanalite - interneti- ja telefoniteeninduse kaudu.

Bigbanki strateegia näeb ette tegevuse jätkamist senises tegevusvaldkonnas ja seniste põhimõtete järgi, keskendudes olemasolevale kliendisegmendile ja pakkudes neile alati vajadustest lähtuvat parimat teenust. Bigbank ei hakka universaalpankadega konkureerima traditsiooniliste pangateenuste vallas.

Bigbanki tegevuse üle teostab järelvalvet Finantsinspektsioon (Sakala 4, Tallinn 15030; Tel: 6680 500)

Grupi põhiandmed (seisuga 31.12.2015)
Bilansimaht: 352,9 mln eur
Nõuded klientidele: 299,5 mln eur
Omakapital: 91,1 mln eur
Töötajate arv: 423
Aktiivsete laenulepingute arv: 161 000
Audiitor: Ernst & Young Baltic AS

 

 

 

 

Esindused ja kontakt

Klienditugi