Autolaen ettevõtjale

Sageli on korralik sõiduvahend ettevõtte arendamiseks oluline töövahend. Autolaen ettevõtjale on lihtne võimalus nii uue kui kasutatud auto ostmiseks.

Paindlik laen ettevõtte vajadustele vastava transpordivahendi soetamiseks

Autolaen

Sõiduk nagu vaja

Autolaenuga võid osta just oma ettevõtte vajadustele vastava sõiduki, maksumusega kuni 25000€.

Autolaen

Auto ettevõtte nimele

Laenusumma kantakse ettevõtte kontole ning mootorsõiduki saad kohe ettevõtte nimele registreerida.

Autolaen

Mugav vormistada

Autolaenu saad kiirelt ja mugavalt taotleda veebis. Igapäevast arveldamist saad jätkata olemasolevas kodupangas.

Autolaen ettevõtjale tingimused ja taotlemine

 • Autolaenu tingimused

  Pakume autolaenu ettevõtjale summas kuni 25 000 eurot. Laenuperiood algab 3 kuust ja võib olla maksimaalselt 5 aastat. Laenu tagamiseks piisab ettevõtte omaniku isiklikust käendusest.

 • Nõuded taotlejale

  Laenu saavad taotleda Eestis registreeritud ettevõtted, kes tegutsenud vähemalt 2 aastat. Eelneva 12 kuu käive vähemalt 25 000 € ja omakapitali määr vähemalt 10%. Sinu ettevõttele pakutavate laenutingimuste täpsustamiseks palume esitada taotlus.

 • Autolaenu taotlemine

  Laenu taotlemiseks täida esmalt päringuvorm. Võtame tööpäevadel 24 tunni jooksul ühendust, et rääkida läbi täpsed laenu taotlemise tingimused ning täpsustame laenu taotlemiseks vajalikke dokumente.

 • Lepingu allkirjastamine

  Kõige mugavam on laenulepingut allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil. Soovi korral saad lepingut allkirjastada Bigbanki esindustes. Lepingu sõlmimise tasu on 2% laenusummast, minimaalselt 150 eurot.

Laenu tingimused

Kui oled oma vajadused läbi mõelnud ning Sinu ettevõte vastab eelpool toodud laenutingimustele, siis palun sisesta siia soovitav summa ning laenu periood, mis sobib Sulle laenu tagasi maksmiseks.

Seejärel suunatakse Sind laenutaotluse lehele, kus saad juba jätta lisainfot oma ettevõtte kohta, täpsemalt kirjeldada oma laenu otstarvet, ning sisestada oma kontaktandmed, mille abil saame Sinuga vajadusel kontakti võtta.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Soovid laenuotsust mõne minutiga?

Uue või kasutatud sõiduvahendi ostmiseks võib sobida ka eraisiku autolaen. Veebilehelt eraisiku autolaenu taotledes saad vastuse mõne minuti jooksul.

ESITA LAENUTAOTLUS ERAISIKUNA

VAATA LÄHEMALTTuletame meelde, et iga finantsotsusega kaasnevad riskid ning kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Näiteks 6000-eurose laenusumma puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 11,9%, lepingutasuga 120 eurot ja igakuise haldustasuga 1,5 eurot on krediidi kulukuse määr 14,33%, igakuine laenu tagasimakse 135,73 eurot, laenu tagasimaksete summa 8143,80 ning Sinu poolt makstav kogusumma 8353,80 eurot. Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest olenevalt Sinu esitatud andmetest ja krediidireitingust.

Ärilaenu kontaktidAimar Roosalu

Ettevõtete panganduse üksuse juht

arilaen@bigbank.ee

Margit Kiis

Ärilaenude kliendihaldur

margit.kiis@bigbank.ee

+372 735 8014Sofia Olenitševa

Tugiteenuste vanemspetsialist

sofia.olenitseva@bigbank.ee

+372 735 0480

Marko Pille

Suurkliendihaldur

marko.pille@bigbank.ee